मधेश ईन्जिनियर्स एसोसिएसनद्वार कोरोना संक्रमितहरु लाई Electric Jug वितरण

जानकी पोस्ट , असार १० ,सिरह।

मधेश ईन्जिनियर्स एसोसिएसनको केन्द्रीय कार्य समिति द्वारा गरिएको निर्णय अनुसार सिरहा जिल्ला कार्यसमिति द्वोरा धनगढीमाई नगरपालिका सिरहा मा रहेको अस्थायी अस्पताल को आइसोलेशन कक्षमा  कोरोना संक्रमितहरु लाई Electric Jug २४ थान वितरण गरिएको छ ।

उक्त कार्यक्रममा धनगढीमइ नगरपालिका मा रहेको अस्थायी काेराेना अस्पतालमा -१० थान, सिरहा नगरपालिका मा रहेको अस्थायी कोरोना अस्पतालमा -१० थान र सिडियो कार्यालयमा ४ थान सहित पालिकाको मेयर कर्मचारीहरु लाई संयुक्त रुपमा हस्तान्तरण गरेको छ।

 

साथै उक्त वितरण कार्यक्रममा मधेश इन्जिनियर्स एसोसिएसन प्रदेश नम्बर दुई को अध्यक्ष ईन्जिनियर तपेश्वर यादव, बाग्मती प्रदेश को उपाध्यक्ष ई दिपेश साह, प्रदेश नम्बर दुई को सह काेषाध्यक्ष ई निरज यादव, सिरहा जिल्ला को अध्यक्ष ई तेजनारायण यादव, वरिष्ट उपाध्यक्ष ई धनेश्वर यादव, धनगढी नगरपालिका को ई शम्भु यादव, ई जयप्रकाश यादव, विवेक यादव, ई अमरेश यादव, ई समिर यादव, ई ललित यादव, ई इन्द्रजित यादव, ई दिनेश यादव, ई सुरज यादव ,ई राजिव यादव, ई सुरेन्द्र यादव, ई जयप्रकाश अधिकारी, ई श्याम लाल साह, ई अजय महरा ,ई सुरेश कुमार सतरा,ई अरविन्द कुमार यादव, ई अमरेन्द्र कुमार यादव, ई तुलशी राम यादव,लगायत को उपस्थितमा इलेक्ट्रिक जग वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।


Janaki Post
Janaki Posthttp://Janakipost.com
Janaki Post News: Find the latest breaking news from Nepal and world on opinion & analysis, politics, science and technology and much more.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

FansLike
FollowersFollow
- Advertisement -

Trending News