रुसमा कोरोनाका दैनिक संक्रमितको संख्या अहिलेसम्मकै उच्च

२७ असोज, काठमाडौं । रुसमा पछिल्लो २४ घण्टामा अहिलेसम्मकै सबैभन्दा धेरै कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) का दैनिक संक्रमित फेला परेका छन् । रुसको कोरोना भाइरस क्राइसिस सेन्टरका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा रुसमा कोरोनाका १३ हजार ८६८ नयाँ संक्रमित फेला परेका हुन् । यसअघिको सबैभन्दा धेरै दैनिक संक्रमितको संख्या १३ हजार ६३४ थियो । यससँगै रुसमा कोरोनाबाट संक्रमित हुनेको संख्या १३ लाख २६ हजार १७८ पुगेको छ ।

त्यस्तै रुसमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या पनि २४४ पुगेको छ । यसले पनि कोरोनाबाट एकैदिन मृत्यु हुनेको संख्यामा नयाँ कीर्तिमान कायम गरेको हो । यसअघि गत मे २९ मा रुसमा एकैदिन कोरोनाबाट २३२ जनाको मृत्यु भएको थियो । यससँगै रुसमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या पनि २२ हजार ९६६ पुगेको छ ।


Janaki Post
Janaki Posthttp://Janakipost.com
Janaki Post News: Find the latest breaking news from Nepal and world on opinion & analysis, politics, science and technology and much more.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

FansLike
FollowersFollow
- Advertisement -

Trending News