सिरहा : बस र मोटरसाइकल एक आपसमा ठोकिदा दुई जनाको मृत्य

सिरहा, मंसिर ११ गते । सिरहा–चोहर्वा सडकखण्ड अन्र्तगत पदमपुरमा बस र मोटरसाईकल एक आपसमा ठोकिदा दुई जनाको मृत्यु भएको छ ।

सिरहाको चोहर्वा–सिरहा सडक अन्तर्गत सिरहा नगरपालिका वडा १० पदमपुरमा विहिवार दिउँसो सिरहाबाट चोहर्वा तर्फ जादैगरेको ना ५ ख ५५१८ नम्बरको माँ शेराबाली बस र विपरित दिशा (चोहर्वा)बाट आउँदै गरेको प्रदेश २–०१००१–प १२५९ नम्वरको मोटरसाईकल ठोक्किएर दुर्घटना हुँदा दुई जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको ट्राफिक प्रहरी कार्यालय सिरहाले जनाएको छ ।

उक्त दुर्घटनामा गम्भीर घाईते सिरहा नगरपालिका ११ भलुवाहीका जगदेव कामतीका छोरा २५ वर्षिय देव नारायण कामती र सोही ठाउँका कारीराम कामतीका छोरा २६ वर्षिय अ?ण कुमार कामतीको मृत्यु भएको हो । गम्भीर घाईते दुवैलाई एम्बुलेन्समा राखेर सिरहा अस्पताल ल्याउँदै गर्दा बाटोमा मृत्यु भएको ट्राफिक प्रहरी नायव निरिक्षक रामकुमार यादवले बताए ।


Janaki Post
Janaki Posthttp://Janakipost.com
Janaki Post News: Find the latest breaking news from Nepal and world on opinion & analysis, politics, science and technology and much more.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

FansLike
FollowersFollow
- Advertisement -

Trending News